| nicu_9291 a întrebat:

Va rog ajutati-ma si pe mine de curand am primit o tableta adusa di ARABIA SAUDITA problema e ca are parola si normal ca nu o stiu exista un progam ceva CARE GENEREAZA PAROLE? sau ori ce progam care sa il deschid? multumesc astept raspuns pe e-mail la bboss4u@yahoo.com multumesc

2 răspunsuri:
| costyflamebossulbossilor34 a răspuns:

In cazul tau o resetare a tot sitemului ar fi indicata dar pentru faptul ca nu cunosti parola o poti duce la un service o deblocare/resetare a unui sistem pentru tableta nu costa mai mult de 10-30 de lei (depinde de gradul de dificultate)

| nicu_9291 explică (pentru costyflamebossulbossilor34):

Ati multumesc dar reusisem i-am dat un FACTORY RESET ATI MULTUMESC