| Anonimus9999 a întrebat:

VA ROG AJUTATI-MAAA!
Au venit astazi tolomacii astia de la rcs-rds care au cumparat i-link, netul pe care il aveam pana acum.au intrat la mine in casa,au montat niste cabluiri, ma rog. (acum vb de la un prieten de pe calc)
Deci astia pur si simplu au venit, au pus cablurile si au plecat FARA SA MI-L INSTALEZE... :@
Eu stiam in mare cum sa instalez ip-urile ceea ce am si facut singur am facut cat tot ce stiam.DAR NIMIC!
am uitat sa va zic am router.si are cineva idee cum fac sa mearga netul si pe ps3?
HELP!

3 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Ti-au lasat foaia cu user/parola? Daca da, atunci setezi frumos la router conexiunea PPPOE, dai sa cloneze MAC-ul, si gata.

| Anonimus9999 explică (pentru GabiDumitrescu):

Nu deci mi-au dat doar un proces verbal si mi-au scris ei pe spate ip si toate alea.
alte idei?

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Anonimus9999):

"Toate alea" inseamna ce, mai exact? Nu contin si user/pass?