| florian010799 a întrebat:

Va rog dati-mi niste metine private romane, franceze dar sa cresti bine si nivelul peste 100happy

Răspuns Câştigător
| obsercvayr a răspuns:

SALUT ITI RECOMAND ceva iti recomand light mt2 pvp iei levle 90 on de la 12 dimineata pana la 2 e on metin united metin2 reddragon dinamik mt2 explosivve mt2 rate 1000 fundabig grin?

2 răspunsuri:
| Ceausescu_1891 a răspuns:

Uite aici:www.lunaris-online.org e super tare in franceza da i plin de romani rate 450 lvl max 255 arme armuri noi

| akakios a răspuns:

Salut......iti recomand mt2 mondial, expossive daca vrei iti dau un cont
metin2stars si Ironju 2 rate 2000% lv max 250, metin 2 atasuky pvp mode (asta e mt meu)