| sk8dorian a întrebat:

Va rog dati-mi un trade hack metin2 RO Sa mearga da sa nu-l detecteze virus ca nu-mi merge ...Downloadat nu stiu ce are...Va rog dau FUNDITA+VOT Daca e bagati adresa de email dorianmuskilosul@yahoo.com Sa mi-l trimiteti va rog

2 răspunsuri:
| AdrianaDinu a răspuns:

Nu stiu nici un tradehack pentru ca nu ma joc mt 2 ro dar stiu ce trebuie sa faci sa ca nu til mai detecteze ca virus. Urmeaza pasii:
1.Intra la antivirus la Setari/Settings
2.Debifeaza optiunea,, Ia masuri singur,,/,, Take security single,,
3.Descarca orice tradehack si va merge!
FUNDA?

| sk8dorian explică (pentru AdrianaDinu):

Nu ma am zis hack...Nu Cum sa dezactivez antiviisu laughing