| Cecelina a întrebat:

Va rog din toata iima sa ma ajutati cred ca ati trecut si voi prin asta!

bun deci am avut un cont imvu love struckxscumpikdarnuxx si mea zis o fata ca imi va pune pe el multi credits eram vip aveam ff multe haine si i-am dat parola si mea schimbat-o si nu mai pot intra pe el.
si dupa meam mai facut unul si nu stiu cine nu i-am mai dat parola da mea intrat pe cont si mea schimbat-o!
si va rog daca aveti un cont imvu vip in plus imi puteti trimite si mie prin mesaj?

PS:nu schimb parola, ca stiti cum m-am simtit eu. puppy dog eyes

2 răspunsuri:
| Victor a răspuns:

Citeste aici: http://cablan3d.blogspot.com/......la-ta.html Alta data fi atenta ...BAFTA.

| Alrawan a răspuns:

Mda si eu am avut un con si mi lo furat unu ca m-am luat in gura cu el si era hacker straight face da daca vrei iti dau eu un cont ca nul mai fol ca nu mai merge sa fac cr pe el da are multe haine si accesori... daca vrei lasa mesaj.winking