| superoidxxl a întrebat:

Va rog din tot sufletul sa-mi raspundeti cat mai rapid! Vreau sa descarc theHunter de pe Steam dar un prieten mi-a zis ca trebuie sa platesc pentru a juca multyplayer si sunt foarte multi utilizatori carora nu le plac acest joc.Trebuie sa platesc pentru a jucam multyplayer si merita sa il descarc? Nu uitati ca vreau sa il descarc de pe Steam.Va rog raspundeti-mi cat mai repede! Dau funda primului raspuns care ma ajuta! V-as ramane foarte recunoscator daca m-ati putea ajuta.

Răspuns Câştigător
| Fanu23 a răspuns:

Pai prietenul tau are dreptate cu faptul ca trebuie sa te plimbi printr-o padure mare si de fapt gasesti cateva animale, dar nu trebuie sa platesti pentru a castiga sau pentru gloante, si e mai bine de pe steam

4 răspunsuri:
| Fanu23 a răspuns:

Nu...nu trebuie sa il cumperi...

| superoidxxl explică (pentru Fanu23):

Alti utilizatori spuneau ca trebuie sa platesc pentru fiecare glont sau pentru a castiga.Tot prietenul meu a spus ca te plimbi intr-o padure uriasa foarte mult timp si nugasesti niciun animal.Esti de acord cu el? Si de unde e mai bine sa il descarc, de pe Steam sau de pe pagina principala a jocului, sau cu ambele e la fel? Daca sti te rog sa imi raspunzi.

| superoidxxl explică (pentru Fanu23):

Iti dau funda daca imi raspunzi si la ce te-am intrebat acum.

| superoidxxl explică (pentru Fanu23):

Multumesc! Iti raman recunoscator! Ai Steam?

| Fanu23 a răspuns (pentru superoidxxl):

Pai prietenul tau are dreptate cu faptul ca trebuie sa te plimbi printr-o padure mare si de fapt gasesti cateva animale, dar nu trebuie sa platesti pentru a castiga sau pentru gloante, si e mai bine de pe steam