| Mrsava96 a întrebat:

Va rog eu frumos cineva sa ma ajute si pe mine cu un cont pe metin2rospeed va rog frumos ca sunt incepator si nu stiu de ce nu-mi merge sa-mi fac cont

va rog eu daca este cineva care vrea sa ma ajute imi lasati aici contul sau imi dati add la id meu de mess mrsava_djsava plz plz va rog ajutati-ma si pe mine sa vad cum e metinul ca am auzit de el ca este misto! va rog fiti buni si ajutati-ma... va multumesc pentru ajutor

1 răspuns:
| andreeacalin7 a răspuns:

Ok asculta la mine prima data dai pe inregistrare si urmezi pasii de la ea atat tot daca nu intelegi la ce ma referi poate mai primesti raspunsuri. Poate reusesti mult succes! Si e foarte usor pe mine ma face sa rad cate odata de metin2 pentru ca are niste pasi idioti!rolling on the floor