| TC3 a întrebat:

Va rog frumos dati`mi si mie o lista cu jocurile care merg pe un pc vechi cu 256 mb la ram 2.80 procesor si 64 mb placa video straight face pe el merg fifa (pana la fifa 07) max payne 1, 2 unreal tournament 2004, halo, flat out 1, 2, hitman codename 47, hitman 2, contracts, cs 1.6, nba pana la nba 07. mai multe dar m`am saturat de ele...trebuie sa imi iau un pc nou. da` pana imi iau ce pot sa mai >joc?

1 răspuns:
| vreaumult a răspuns:

Ia-ti spiderman 1, 2 max payne 1 godfather 1, Age of Empires 1, 2 sau warcraft 1, 2 sau starcraft 1 daca ti-am fost de ajutor FuNda!