| TC3 a întrebat:

Va rog frumos sa imi spuneti cateva jocuri mai vechi cu cerinte mici. Am un calculator foarte vechi 247 mb ram 64 placa video si 2.80 procesor. Stiu e praf dar vrea sa ma joc si nu stiu ce sa ma mai joc. Imi merg jocurile urmatoare: Fifa pana la fifa 07, max payne 1, 2 crime life, counter strike, halo, ma rog. mai multe dar deja m-am saturat de ele sad

3 răspunsuri:
| ZethOfficial a răspuns:

Jazz jack rabbit ...ma-m chinuit 1 an sa-l termin...(aveam 6 ani atunci)

| TC3 explică:

Am uitat sa mentionez ca nu imi plac jocurile de strategie. dar mersi oricum. Am jucat si jazz jack rabbit dar nu prea imi placea. il jucam doar asa ca nu aveam alte jocuri

| SlyferAndrey_7006 a răspuns:

Apuca-te de World of Warcraft!big grin