| RoxyYy_6084 a întrebat:

Va rog! imi puteti spune si mie cum se face tiket pe mondial mt2 royal? si cum se face set? cine da raspunsul la ambele intrebari primeste funda! si 100 kk daca joaca. mersi anticipat!:*

1 răspuns:
| emilianoemi2012 a răspuns:

Uite ce e tiket nu stiu ce este daar setul constaan arma pvp adica bns normale +pietre anti caracter critica fatala...iar la armura colier cercei papuci max HP (viata) si aparare sabie 2 maini pumnal sageti de astea...