| Ukf_Dany_1999 a întrebat:

Va rog imi spuneti si mie va rog multttt cum fac cont pe league of legends pbe. ca nu merge, ma da la inregistrare si ma redirectioneaza aici http://community.pbe.leagueoflegends.com/ :( daca aveti un cont de lv 0, sau nu conteaza, dar as vreau 0, dar cum am spus nu conteaza, si nu va mai trebuie dati-mi un mesaj ( scuzati repetarile si greselile, imi e somn)

1 răspuns:
| Leeuk a răspuns:

Http://pbe.account.leagueoflegends.com/ asta e site-ul sper sa iti mearga
bafta