| Radu_Florin_Adrian_1997 a întrebat:

Va rog mult sa ma ajutati, de cateva luni incerc sa imi amintesc numele unui joc pe care il jucam in copilarie pe PC. Jocul are la baza o sfera ce se rostogoleste controlata de jucator, jucatorul trebuie sa mearga cu sfera printr-un labirint, sa treaca de obstacole si asa mai departe. jocul este 3D si nu este mai vechi de 2000 cred, undeva prin 2004 ma jucam!
Va rog ajutati-ma sa il gasesc sau macar sa imi spuneti cum se numeste.

2 răspunsuri:
| Andrei2991 a răspuns:

Cred ca e Rolling Ball.

| Radu_Florin_Adrian_1997 explică (pentru Andrei2991):

Multumesc de raspuns insa nu este rolling ball, jocul pe care il caut este asemanator cu ballance, este gen prima varianta a jocului ballance insa in jocul pe care il caut sfera era albastra si labirinul era facut din piatra!