| cristi240300 a întrebat:

Va rog mult sa ma ajutati si sa imi trimiteti site-ul si instructiunile de dowanload pe ID-ul asta cristi_dumitru01@yahoo.com la wrestling 2011 ori 2010 dar eu prefer mai mult wrestling 2011 va rog ajutati-ma si dati-mi ID-ul vostru ca sa tinem legatura OK? va rrrrrrroooooooog! mult de tot

1 răspuns:
| -=AleCS=- a răspuns:

Nu se poate, pentru ca smackdown vs raw 2011 (asa se numeste jocul tau) nu este pentru PC, numai pentru xbox 360 si playstation 3