| emyseby a întrebat:

Va rog poate sa-mi spuna si mie cineva cum sa instalez o placa video pentru ca am calculatorul din 2005-2006 si placa video la fel AMD dar vreau sa o schimb pentru a juca jocuri mai noi ca de exemplu Battlefield 3 poate sa ma ajuta cineva?

1 răspuns:
| axl013 a răspuns:

Pentru a butea juca Battlefield 3 iti trebuie nu doar o placa video mai buna si un procesor destul de puternic si 4 Gb de ram ca sa nu mearga sacadat asa ca ar trebui sa spui ce resurse ai pe el la ora actuala sa imi dau seama daca iti trebuie doar placa video da pm daca vrei bafta!