| Motanul12 a întrebat:

Va rog sa imi recomandati jocuri pentru gamepad...Gamepad-ul este conectat prin USB la PC.Am Windows 7 64 bits

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Asigura-te ca e instalat, apoi intri in joc la setari si schimbi comenzile... nu stiu cum altfel sa-ti explic. Ex. Pentru a merge in fata acolo vei gasi W dai clic pe el sau enter ca sa schimbi comanda apoi apesi un buton de pe joysteack-ul tau etc! Daca nu merge atunci nu este instalat bine! Bafta!

2 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Orice joc merge, numai trebuie sa-i faci configuratia din joc... Bafta!

| Motanul12 explică (pentru lpavel):

Imi poti spune cum? Ca am ales un joc aleatoriu din PC si nu raspundea la gamepad

| lpavel a răspuns (pentru Motanul12):

Asigura-te ca e instalat, apoi intri in joc la setari si schimbi comenzile... nu stiu cum altfel sa-ti explic. Ex. Pentru a merge in fata acolo vei gasi W dai clic pe el sau enter ca sa schimbi comanda apoi apesi un buton de pe joysteack-ul tau etc! Daca nu merge atunci nu este instalat bine! Bafta!