| RauL8229 a întrebat:

Va rog sa ma ajutati!

Am cumparat Riot Points pe LOL acum 5 minute, si am primit un mail in care zicea asta:

You can redeem your Riot Points immediately in the League of Legends Store by clicking on the Orange button top right of the client. Use your Riot Points to unlock champions, skins, boosts, and more!

Si, nu stiu ce trebuie sa fac ca sa primesc acei RP. Am dat pe butonu portocaliu din dreapta sus dar nimic, RP-u ramane la fel!

Ce sa fac?

3 răspunsuri:
| RauL8229 explică (pentru Ronnix):

Mersi de ajutor dar eu nu am Gift Card. Eu am cumparat cu bani reali de pe card.

Nu e vorba de bani, ca sunt 10 lei. Dar intr-un fel, daca i-am dat, sa am lucrul pentru care am dat banii.

Nu stie careva cum sa fac sa am RP-urile comandate?

| marius6543 a răspuns:

De obicei cand imi iau rp, imi iau cu un paysafecard si imi spune ca rp-urile o sa imi apara in decursul a 24/48 de ore, nu mai stiu sigur, dar de obicei imi apar imediat.