| 13DoXy13 a întrebat:

Va rog sa ma ajutati-ma e o URGENTA:stiti jocul Collapse 4?
o prietena mi-a spus ca poti sa ii schimbi la avatarului tau:parul, hainele...ca cica sunt mai multe nivele si e fain... dar eu nu gasesc nicaieri jocul (nu se poate juca pe net trebuie sa il descarci)
Puteti sa imi dati si mie likul direct de la pagina de unde il descarccc?
Va roggggg!
Dau fundita si vot daca ma ajutati...Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| Adi2ro a răspuns:

Singurul joc "Collapse" e unul cu puzzle-uri. N-are treaba cu haine, imbracat, avatare. Nu e "Sims" happy

1 răspuns:
| CokoStar a răspuns:

Www.download-free- games.com/pc/super_collapse_puzzle_gallery4.htm