| Ionela_Cirstean_1989 a întrebat:

Va rog sa ma ajutati va rog foarte frumos caut un joc cu impuscaturi sa fie cam real da va rog dati-mi si liku sa mearga va rog frumos orcare cu impuscaturi in afara de counter sa fie jocu real da vreau si linkul va rog

5 răspunsuri:
| NeoGamer98 a răspuns:

Sunt multe dar daca vrei o campane frumoasa si harti masive si cu 64 de jucatori pe maxim pe harta battlefield 3.Link
http://www.youtube.com/watch?v=K7tU9sxF-rY
Un tutorial foarte bun si in descriereai linkul de download.

| Ionela_Cirstean_1989 explică (pentru NeoGamer98):

Da nu ti se pare cam mare

| NeoGamer98 a răspuns (pentru Ionela_Cirstean_1989):

Imi pare rau dar nai specificat ce componente are pc tau din comentul tau am citi ca jocul sa fie mai real.Pentru un raspuns mai clar ai putea sa ne supui ce componente deti?

| Ionela_Cirstean_1989 explică (pentru NeoGamer98):

Componente? adica e laptop are hardisc 2012 400gb alceva

| NeoGamer98 a răspuns (pentru Ionela_Cirstean_1989):

Componente gen:
Placa video
Procesor
Rami