| GabiVoievod63453453254765263546725 a întrebat:

Va rog sa-mi explicati cum se joaca diablo 2 resurrected. Controale si ce trebuie sa fac in joc si ce clasa este buna pentru incepatori.

1 răspuns:
| Adrian5575 a răspuns:

Trebuie sa te bati cu monstrii, cresti in nivel, faci misiuni, iti faci echipamentul cat mai bun, aduni obiecte interesante (cum sunt runele). Joaca pe toate clasele si vezi care iti place mai mult. Clasele au magii si echipamente diferite. Daca nu reusesti sa treci de o misiune, cauta pe YouTube si sigur gasesti cum se face.