| AnonimulRo a întrebat:

Va rog spuneti-mi care NVIDIA Graphics Driver este cel mai bun de download-at pentru Windows 7, sistem type 32-bit, procesor AMD Athlon(tm) 64 Processor 3800 + 2.40 GHz, 2.00 GRam, pentru a se fixa si a merge cu jocul assassin's creed 3?

1 răspuns:
| PopAdrian a răspuns:

Fiecare placa video are un singur driver, iar cand apare o noua versiune se inlocuieste. Cauta pe site-ul oficial la driver downloads pe cel potrivit tie in functie de numele placii happy Nu conteaza procesorul si ramii, conteaza doar tipul placii de baza. Spor!