| anonim_4396 a întrebat:

Va rog spuneti-mi cum fac sa se miste volanul la Euro Truck Simulator asa ca in videoul asta:http://www.youtube.com/watch?v=YrjSeu1tZ70&feature=relat ed la 3:45! Va rog frumos. Dau fundita + vot! plzzz!

Răspuns Câştigător
| tricky a răspuns:

Daca te referi la modul de vedere din cabina, trebuie sa apesi ori una din tastele 1, 2, 3,4,5,6,7,8,9 sau f1, f2, f3,f4...f10. Daca nu merge, intra la options si vezi la controls, ce tasta e pusa in dreptul optiunii camera. Succes.

2 răspunsuri:
| 17RauL17 a răspuns:

Nu la asta ma refer happy.In video se misca incet...la mine repede...

| tricky a răspuns:

Pai e foarte probabil in video ala sa aiba volan si pedale conectate la PC si sunt volane cu sensibilitate. Dai putin de volan in stanga in realitate, putin se duce si in joc, nu e ca pe sageti. Ori asta ori cauti in options\controls\ ceva legat de sensibilitate.