| Udvarhelyi_Cosmina_1979 a întrebat:

Va rog spuneti-mi cum sa rezolv asta,de fiecare data cand intru intr-un joc fullscreen(league of legends,unturned etc)nu mi se deschide,si daca fac ceva,se blocheaza ecranu si nu pot sa fac nimic,nu mi se deschid jocurile in fullscreen si nu stiu de ce va rog spuneti-mi, si am win 10, si daca puteti ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| Andreww97 a răspuns:

Ma bucur ca am putut fi de folos.
Acum ca iti merge league of legends poate si jucam impreuna happy

3 răspunsuri:
| Andreww97 a răspuns:

Este o problema cu rezolutia. Tu ai o rezolutie a ecranului mare, iar jocurile le-ai setat pe o rezolutie mica, sau invers. Ai putea incerca reinstalarea unui joc si sa vezi daca merge sau reinstalarea driverelor video.
Sper ca te-am ajutat! happy

| Udvarhelyi_Cosmina_1979 explică (pentru Andreww97):

Multumesc,m-ai ajutat mi-am dezacvinat driveru de la nVIDIA pentru jocuri fullscreen si acum nu mai imi dau bluescren sau se blocheaza tongue pup

| Udvarhelyi_Cosmina_1979 explică (pentru Andreww97):

De ce nu, si scuze ca nu am mai intrat pe TPU sa rs, dar acum am o problema, si vreau sa o rezolv, daca vrei sa jucam skypu meu tibisor32

| Andreww97 a răspuns (pentru Udvarhelyi_Cosmina_1979):

Ma bucur ca am putut fi de folos.
Acum ca iti merge league of legends poate si jucam impreuna happy