| alextheking11 a întrebat:

Va rog spuneti-mi: cum se joaca mortal kombat 3 ultimate pe pc?
Dau funda+vot!

3 răspunsuri:
| BBJHHRUGs a răspuns:

Uite aici raspunsul:
Un link de download:
https://downloads.phpnuke.org/en/download-program/-b-b-v-m-n-v
Dupa ce l-ai descarcat instaleaza-l.
Aplicatia executabila se deschide automat. Du-te la Options - Set Config - Click pe tab-ul Controller si la port 1 si 2 seteaza 6 buttons si langa Keyboard click pe Define, jos iti apar butoanele si acum seteaza tu comenzile. Retine ca butoanele sunt in ordinea urmatoare de genul acesta:
Up - Sus
Down - Jos
Left - Stanga
Right - Dreapta
A - Low Punch (Pumn Scurt)
B - Block (Aparare)
C - Low Kick (Picior Scurt)
Start - Butonul Start, sau de pornire
X - High Punch (Pumn Inalt)
Y - Run (alergare)
Z - High Kick (Picior Inalt)
Mode - (modul)

Asa trebuia sa iti raspunda cel de mai sus si nu sa se laude ca taranul, daca toti prostii au cont pe TPU.
Mersi anticipat de funda.

| Dorru a răspuns:

Eu l-am jucat si pe 1-2-3-4 si pe cinci...

| BBJHHRUGs a răspuns (pentru Dorru):

Te-a intrebat cineva ce ai jucat? Am impresia ca nu stii sa citesti sau sa interpretezi intrebarile. Esti un mare Escroc si Mincinos! Pun pariu ca nici nu sti care este mortal kombat versiunea "cinci" - cum spui tu.
Ce te intreaba baiatul si ce raspuns ii dai tu. Sigur esti un cocalar mandru lipsit de educatie. Lauda-te pe alte site-uri cum ar fi cele erotice. Poate acolo primesti si funda. Daca te-ar auzi cei de la Midway Software te-ar da in judecata si te-ar baga la puscarie.