| ARMANYxxx a întrebat:

Va rog stie careva un sv de mt2 cu mc text rate 1000% dati link dau funda, si inca ceva. am o problema si daca m-ati putea ajuta si pe mine vas fi recunoscator, am nevoie de un sms la un joc pe care joc eu un sms cu 2, 6 euro va rog din suflet. : primeşti: 5.500 Uridium pe sms pentru doar 2, 60 €! va rog din suflet

Trimite doar: BIG 4577797

la numărul: 1395

ai grijă de spaţiul dintre big şi 4577797! va rog din suflet sa ma ajutati si pe mine cu un sms ala, eu am ramas fara euro pe telefon ca mias fi trimis sincer va rog contez pe cineva sa ma ajute si pe mine,, daca ati tirmis sms sau vreti sau alceva cu mt2 cu mc text bagatimi idul meu : paul_paul_3.

Răspuns Câştigător
| xForSpeedx a răspuns:

Deci am jucat un metin foarte tare numit Candylonju www.candylongju.net

De la lvl 1 pana la 50 faci 70 kk cate 50 de pesti la magazin doar de la lvl 105 poti lua 50 perla alba ( numita bianka) costa 70kk
Iti poti face bani din perle.
Iar ceilalti jucatori nue unul care sa nu te ajut.
Download http://www.megaupload.com/? d=MO40F3VZ
Register : Se afla la mijlocul-josul pagini.

E super metinul nu e cam ca fun sau tim sau gx, dar e excelent, ai arme armuri scuturi casti Noi,
Bafta la jucat sal.

1 răspuns:
| DanutXxxX a răspuns:

Forcemetin2