| RadXx a întrebat:

Va rog TPU ajutati-ma la intrebarea asta chiar nu stiu s-o rezolv deci am intrat pe digimon master sau cine a mai jucat am ancercat sa-mi fac cont dar nu stiu dc nu pot poate din cauza cai an chineza crying deci plzzzzzzz TPU ajutati-ma dau 3 voturi +funda deci cine stie sa faca cont sau a mai avut trebuie sa fie un txt ceva kssn imi trebuie ala si nu stiu cum sa fac cont daca stiti cumva postati raspunsu aici sau la id meu de mes florentindica@yahoo.com sau florentindica

Răspuns Câştigător
| gabizztumaxim a răspuns:

Ma ciuleste ochi bine foloseste google traducere pentru a traduce pagina.Vezi ce simplu

1 răspuns:
| vilicava a răspuns:

Http://dm.imbc.com/shop/main.aspx aici tr sa iti faci cont aici mi-am facut si eu succes :D