| Arthiom a întrebat:

Va rog ziceti-mi si mie cum fac un servar de MTA Sa. Prima parte o stiu, scriu numele meu la admin, console in fisieru acl.xml si numele servarului in mtaserver.conf dar apoi? Stiu ca deschid consola si imi apare sv la local, dar as vrea sa stiu cum sa fac sa mi se vada servarul la internet. Unii imi spun ca tb sa fac nu stiu ce la open ports dar nu inteleg cum. Deci, daca stie cineva cum, va rog ajutati-ma. Ma puteti contacta la adresa de messenger filipmarian25, e-mail filipmarian25@yahoo.com sau pe adresa de facebook Adrian Marian. Var rog, raspundeti-mi cat mai repede.happyhappyhappyhappy

1 răspuns:
| Bxs_Alex_1991 a răspuns:

Pai, schimba numele servarului, dupa deschidel, scrie sus in drepta ROM, si il gasesti, numai ca servarul trebuie sa inceapa cu Romania...