| Taekwondo001 a întrebat:

Va salut oameni faini intampin o problema la call of duty vanguard, l-am cumparat de pe battle.net..toate bune merge jocul dar cand dau sa joc multiplayer doar Quick play imi merge doar acolo imi gaseste playeri si intra sa joc online in rest gen la arms race si la restul nu mi se incarca, stiti ce poate fii? Multumesc si inca ceva mie nu imi apare shopul battle pasul defapt..Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Mihai0101 a răspuns:

Ai optiune undeva prin setarile clientului battle.net care se numeste ceva de genul: "verifica integritatea fisierelor" si dai sa le verifice.

| Taekwondo001 explică (pentru Mihai0101):

Iti multumesc, am sa verific...E ff ciudat, m-am tot uitat la rutoriale pe Youtube si lor lr apare diferit ca si la mine gen la ei meniul jocului are mai multe comenzi sa zic asa,.ei au battle pasul pe care il pot cumpara eu nu am..nivi nu stiu sa explic...am sa incerc cum mi-ai scpus..intru pe battle net si ma uit acolo, Multumesc!?

| Taekwondo001 explică (pentru Mihai0101):

Nu pot sa imi fac cont pe origin sa pot verifica integritatea fisierelor? eu nu am cont pe origins si nici sa il Downloadez nu pot

| Taekwondo001 explică (pentru Mihai0101):

Scrrie."Whoops -the installer encountered an error

6 răspunsuri:
| Yaesmin a răspuns:

Conformează-te!

| Mihai0101 a răspuns (pentru Yaesmin):

Comentezi tot pe linga de ce nu-ti vezi de treaba mai bine?