| KbR a întrebat:

Va salut. Stiti daca exista vreo modalitate sa aflu daca mai este deschis pc-ul meu dupa ce il inchid eu? Adica vreau sa vad daca in absenta mea il mai deschide cineva. Astept raspunsuri, multumesc!

Răspuns Câştigător
| KbR explică (pentru neluL):

Si nu are niciun efect negativ asupra pc-ului nu?

| neluL a răspuns (pentru KbR):

NU are.

| Meheツ a răspuns (pentru neluL):

Intr-adevar, nu are... doar daca e primit sau deschis de catre victima happy pentru monitorizare in general citeste log-uri si ce tasteaza cel care deschide calculatorul. va inregistra si ce faci tu, nu numai ce face persoana care intra cand nu esti acasa, de asemenea daca ai deschis antivirusul o sa se bata cap in cap.
In plus keyloggerele s-a dovedit ca trimit date catre surse externe big grin deci daca ai vreun cont in calculator ViSA este posibil sa trimita keyloggerul informatia catre sursa si tu sa ramai fara contul visa big grin simplu si usor nu?

| neluL a răspuns (pentru Meheツ):

Mai @Meheツ, tu sperii lumea! Programul inregistreaza doar cand este deschis. Daca nu il deschizi nu inregistreaza nimic.Si inca ceva -> un keylogger bun nu este detectat de programele antivirus daca tot vorbim de keyloggere! Si SURSA...care SURSA? Programul este descarcat si inregistrat pe contul de ADMINISTRATOR si ce sa trimita?, cui sa trimita? Nu mai vorbi ''aiurea cu drumul''si in necunostinta de cauza! Cui sa trimita keyloggerul informatia daca el este descarcat/instalat de mine? Sursa esti TU, cel care ai instalat programul si deci iti arata tot ce se intampla in lipsa ta pe acel computer.

5 răspunsuri:
| jonyboy22 a răspuns:

De ce sa te compici atat? in start la my recend documents acel ce deschide pc-il trebuie sa deschida vreun fisier iar tu cand il inchizi te uiti sa vezi ce ai deschis ultima oara si vei vedea daca a fost utilizat pc