| Drăghici_Gabi_1998 a întrebat:

Vand acest cont de steam ...cum vi se pare : http://steamcommunity.com/profiles/76561198282166960/inv entory/#753

Cat as putea lua pe el? Daca cineva imi gasesti un client ii fac si reducere.? Dau Funda cine e interesat sau cine aduce client!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Singurul joc bun care l-am vazut acolo era Dirt in opinia mea contul nu face mai mult de 5€

| Drăghici_Gabi_1998 explică (pentru anonim_4396):

Frate jocurile poate nu fac dar am cartonase care pot sa le vinzi ..si am 134 de cartonase