| alexgt01 a întrebat:

Vand comunitate 100% acces eu voi putea face reclame
Comunitate prin SMF noua
Board-urile vi le fac eu la dorintele voastre
Comunitatea este facuta de 1 zi si are deja 1 player inregistrat in afara de mine
Comunitatea are deja un server de counter strike( sv meu) tongue
Cost 5 euro
Cei interesati adaugatima alex_gt01@yahoo.com

2 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Domeniu si host? Ma indoiesc... in cazul asta, respectiva comunitate nu merita nici cat o ceapa degerata.

| alexgt01 explică:

De asta se ocupa ceilalti eu doar fac comunitatea si ii ajut... Puteai sa nu te mai bagi in seama degeaba daca tiam spus toate informatiile despre comunitate