| Äđĺĺ a întrebat:

Vand cont de EpicDuel de level 26 mercenar are MAX la Bunker Buster si la Hybrid Armor 4 la Artillery Strike si 1 la : "Medic", Double-strike, Field Commander si Intimidate. In inventar are Hover Bike, Hurricane, Silenced Launcher. Deci pentru mai multe detalii add Adiy.2011 cine vrea putem face un schimb de alte conturi sau vi-l dau moca!

5 răspunsuri:
| CaTaLiN171 a răspuns:

Salut! Eu sunt interesat... cam cat ar costa contul? are armura cumparata?
Ca as vrea sa-l iau!

| BaiatulCeStieTot a răspuns:

Sall, iti dau eu un tech mage pe un mercenar pentru contactare id:spiderman_alex2009

| Masca92 a răspuns:

Am si eu cont de lvl 35 Tactical mercenar ...cu maxim la recharge si shield infine cu armura 4 def 6 rez itemele maxime actual si enchante 6 la toate itemele...pentru detalii ID: mangy_pasnicul666

| nicc12345 a răspuns:

Am eu un bounty de 31 cine e interesat add:nicu_zoro numele la cont este 5c07p10n are areme selesoane si limited RARE

| nicc12345 a răspuns:

Am eu un bounty de 31 cine e interesat add:nicu_zoro numele la cont este 5c07p10n are areme selesoane si limited RARE