| JuNiOrTPU a întrebat:

Vand cont ikariam Lume Kappa, 1.500.000 Puncte, 9 - 5 orase pe marmura, 2 pe vin 1 cristal, respectiv 1 sulf, Primarii nivel 31(cele de pe marmura) iar restul de 30, respectiv 29, si multe alte benefici:mine ridicate, zona buna(nu ataca nimeni) etc.
#2 Vand cont ikariam lume beta 650 000 puncte primarie level 28. Puncle generali 25 000(armata+++)
Ambele sunt fara coruptie.

Pentru interesati Y! M: CS16_JuNiOr

3 răspunsuri:
| alextzu_8917 a răspuns:

Adauga in lista ta de prieteni

| тєямιηαтσя a răspuns:

Mai ai vreun cont, sau le-ai dat?

| Gabriel_Ionut_1997 a răspuns:

Adaugati cs16_junior cei interesati, mai am unul de 1 400 000k pe eta.