| SunshineSunrise a întrebat:

Vand cont Transformice cu 7k si ceva branze si 303 first, nu prea m-am mai jucat, in fine. Contul: Merygirl Parola: tabatha1
Vi-l imprumut si voua! Succes!

Răspuns Câştigător
| Xaya a răspuns:

Trebuie sa stergi intrebarea asta de pe TPU dar pls nu schimba parola sa vezi cum am crescut contul deocamdata nu prea sta nimeni in afara de mine, insa am fost odata amenintata de hackeri. daca ar gasi contul... nu as mai putea sa imi recuperez vechiul cont din mana lor. acum l-am adoptat pe merygirl. am de gand sa ii fac canal de Youtube. va fi gata in cateva saptamani si website-ul. MerygirlTFM (canal de Youtube)... cauta-l daca nu ma crezi. Daca ai putea sa imi trimiti mesaj pe privat daca vrei

7 răspunsuri:
| Xaya a răspuns:

Hey,contacteaza-ma antonia.adela.aaaaa@gmail.com

| Xaya a răspuns:

E urgent te rog ronna scapaq de email-ul de la merygirl e super rau e un hacker care incearca sa hackuiasca si nu e bine te rog trebuie sa scoti email-ul pune in loc antonia.adela.aaaaa@gmail.com pentru ca e rau de tot daca va fi nevoie voi schimba pw dar daca vrei sa o stii ti-o zic jur altfel nu as cere treaba asta. e grav rau...

| Xaya a răspuns:

Nu schimba parola te rog iubesc contul ma joc pe el de mult cu o prietena

| Xaya a răspuns:

Scuze ca insist, insa poti valida cererea prin email? Am facut o data peste 2000 chs pentru a cumpara o blana si cineva a intrat pe cont si le-a cheltuit pe toate... Acum cand nu sunt in joc imi fac griji pentru ca daca adun branze risc sa intre altcineva pe cont si sa le ia, de aceea poate tu nu te mai joci transformice insa eu am inca 13 ani si imi place jocul, am pe cont o groaza de prieteni din scoala si mi se pare si cam ciudat sa intre altcineva si sa le zica ceva...

| bregsdftrtsdsadsadsadsa a răspuns:

Salut ma poti contacta pe Facebook? Sa vorbim cv iti dau cv pe cont?
https://www.facebook.com/ionut.master.1

| bregsdftrtsdsadsadsadsa a răspuns:

Salut ma poti contacta pe Facebook? Iti dau ceva pe cont?
https://www.facebook.com/ionut.master.1

| Sisimika a răspuns:

Ms mult