| PuNkiLL a întrebat:

Vand iteme pe metin2 Ro : server VIRGO ( itemele sunt : FMs +9, tigru +9, bratara 500 pv, colier 500 pv, papuci 500 pv, abanosi +4, scut de lupta +9 + licori, pesti, perla visinie, carti, finisaje si minereuri ) CIne este interesat lasa-ti un ID de Messanger

1 răspuns:
| NothingX19966 a răspuns:

Tu crezi ca pe noi ne intereseaza ce faci tu cu metin eu am jucat pe ro (legions) dar dupa 3 ani m-am plictisit si aveam contul de 86 asa ca nu l-am vandut ci am dat totul de pe el si m-am lasat aveam totul pe el +9 dar dupa mazim 3 ani de joc te plictisestitongue