| alexgt01 a întrebat:

Vand servere counter strike
Ce continebig grinproto, amx mod x, ultimate who, mouduri: clasic sau gun game. pluginuri: cam toate, harti 35
Plata prin telefon, fac in acel moment sv-ul proaspat xD
Cost 5 euro
Adaugati alex_gt01@yahoo.com
Toti bani se vor duce i n intretinerea sv-ului
CsRevolution
ip:91.233.106.16:27015
24h/24

2 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Din modurile specificate de tine, TOATE sunt disponibile pentru download si au si "instructiuni de utilizare". Incerci sa scoti bani din piatra seaca, pustiule.

| alexgt01 explică:

Du-te si plimbate ce faci atata da ia daca imi faci un server cum fac eu... mai vorbim Da si numi zice mie pustiule ca un pustiu n-ar stii in calculatoare cate stiu eu