| RadXx a întrebat:

Varoooog ajutati-ma daca ati jucat vreodata pe facebook miscrits vi sa antamplat vreodata sa dati click pe un tufis si sa nu va lase sa intrati an batalie adica stati sau sta nemiscat acolo fara sa faca nimic deci varooog contactati-ma daca stiti la id de mes florentindica sau la facebook Dica Emanuel varoooooog

Răspuns Câştigător
| MaryMarya14 a răspuns:

Si mie mi se intampla, este o defectiune a jocului sau are o problema calculatorul tau, verifica.

1 răspuns:
| andrei0222 a răspuns:

Aparea cumva ''Forest failed"?