| DeUtZaTa a întrebat:

Ve rog frumos imi dati si mie niste conturi webkinz nefolosite in privat? dau fundita.

Răspuns Câştigător
| diana_6295 a răspuns:

Imi pare foarte rau dar trebuie sa iti cumperi pentru ca nimieni nu iti va da! Asta e sfatul meu nu te supara.

3 răspunsuri:
| DeUtZaTa explică:

Da mi-as cumpara dar nu sunt intr-o situatie financiara buna stiti sa nu spuneti ca mint dar asta e adevarul.

| DeUtZaTa explică:

Nu tocmai buna situatia.

| bobi201 a răspuns:

Si eu sunt intr-o situatie zinanciara rea si nu am parinti sunt crescuta de bunici. asa ca mai incearca la altcineva.