| Mihai0101 a întrebat:

Videoclipul după încărcarea pe platforma Youtube pierde din calitate.

Videoclipul de pe desktop rulează clar, fără ceață sau neclaritate.
După încărcarea pe YouTube, arată teribil de neclar, imagine pixelată și ceață
folosesc streamlabs ca program de înregistrare pentru înregistrarea jocurilor.
Câteva sfaturi ar fi utile

2 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Converteste videoul in aceasta rezolutie si va merge : 1280 x 720!

Rezolutia cu care incarci clipurile tale nu sunt optime pentru rezolutiile acceptate pe Youtube asa ca automat se converteste la o rezolutie optima si se pierde din claritate, de aceea ai aceasta problema!

| Mihai0101 explică (pentru lpavel):

Bine asa o sa fac dar cand alti tranzmit in flux in direct acolo de ce Youtube nu limiteaza calitatea ma refer la cei care fac stream. Daca la live stream nu limiteaza calitatea de ce ar limitao la un video incarcat asta nu inteleg