| ziggs a întrebat:

Voi cand credeti ca o sa apara server privat world of warcraft mists of pandaria? dau FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Ionait a răspuns:

Peste cativa ani. Inca nu exista un server care sa suporte 4.3.4.

Am acces beta la Mists of Pandaria si din cate am vazut scripturile (caci la asta se incurca coder-ii actuali) sunt mult mai complicate decat cele din 4.3.4.

1 răspuns:
| TuttyFNK a răspuns:

Auzi la el peste cativa ani mai taci dracu raspunzi aiurea. a aparut imediat la 2 luni dupa lansare un server numit pandashan. iar in martie 2013 al2-lea server pandawow.ru. ambele pe 5.0.5