| eu112 a întrebat:

Voi ce ati alege pentru a rula fara probleme jocuri cat mai complexe(Far Cry 3, Crysis 3, Assassi's Creed III, GTA V etc):
Laptop Lenovo Essential G580, Intel Core i7-3520M Ivy Bridge, 500GB HDD, 4GB DDR3, nVidia GeForce GT 630M 2GB
Sau
http://www.marketonline.ro/......dos-negru.
FUNDA

2 răspunsuri:
| eu112 explică:

Sorry la a doua varianta vroiam sa pun Laptop Lenovo Essential B590, Intel Pentium B980, 1TB HDD, 8GB DDR3, nVidia GeForce 610M 1GB

| ExpertGames a răspuns:

Eu l-as alege pe primul. Daca esti un impatimit al jocurilor bune, ca si mine :
1.Are placa video 2 GB, multe jocuri de maxima calitate cer o placa video buna!
2.Are Intel core i7, Go ...MAX!