| MiculAjutor a întrebat:

Voi ce jocuri jucati pe pc? Spune-ti cat mai multe! Multumesc anticipat!

5 răspunsuri:
| AlecsRvaSpunePa a răspuns:

Prototype 2, Skyrim, Crisys 3, NFS Blacklist, Metro:Last Night, Sleeping Dogs, Watchdogs, Sniper Ghost Warrior 2, Assasins Creed 4 Blackflag

| gabrielcosmin89 a răspuns:

Far Cry 3, Batllefield 3, GTA 4, Fifa 13, Spin Tire, City car driving, sleping dogs, maifa,

| Robyi a răspuns:

Incearca jocurile Far Cry (1-grafica inferioara, dar la performanta e ok; 2-3)

Apoi, mai poti incerca Grand Thert Auto 5 (GTA V)

Daca te-ai plictisit de astea si te-ai saturat de actiune, poti incerca un City Car Driving.

| Deaad a răspuns:

Eu joc the elder scrolls 4 oblivion, dont starve, LoL, terraria, starcraft 2.

| anonimguy3 a răspuns:

Assassin's Creed 4 Black Flag, Metro Last Light, Dead Space 1, 2, 3, SimCity 5, Toribash, Splinter Cell Blacklist, Deadpool, Batman Arkham (Asylum, City, Origins), NFS Rivals, Thief 4, Watch Dogs.