| DataSoft a întrebat:

Voi ce jocuri mai jucati? 2013, 2014 ..nu vreau jocuri vechi.
Astept cat mai multe raspunsuri si daca se poate un mic trailer la jocurile pe care mi-le recomandati.

Răspuns Câştigător
| diannna38 a răspuns:

Pai eu in general joc acum :Battlefield 3, 4, AC 4 Black Flags, Mafia 2, Max Payne 3, Sleeping Dogs, Tomb Rider 2013, FAR CRY 3, Blur, Prison Brack The Conspiracy, Fifa 14, PES 14, GTA IV, Wholfanstein the new order, Sniper Elite 2, 3 si cam atat sper ca ti-am fost de ajutor

8 răspunsuri:
| anonimguy3 a răspuns (pentru Popica_Alin_1996):

Esti tare man Far Cry 4 nici nu a aparut si tu il joci acu, esti tare rolling on the floor

| Popica_Alin_1996 a răspuns (pentru anonimguy3):

A aparut dar daca tu esti in urma ce sa-ti fac, uitate pe steam e 60.00 E

| anonimguy3 a răspuns (pentru Popica_Alin_1996):

Esti tu prost daca nu sti ce e aia precomanda laughing)) mai si zice data de lansare pe steam si tot zici ca a aparut rolling on the floor)))

| Popica_Alin_1996 a răspuns (pentru anonimguy3):

Uita-te pe steam e 60 E
sa vezi! happy

| anonimguy3 a răspuns (pentru Popica_Alin_1996):

Gj mi-ai demonstrat ca tu chiar nu sti ce e aia precomanda. laughing

| diannna38 a răspuns (pentru Popica_Alin_1996):

Frate cum dracu sa te joci tu in August Far Cry 4 cand jocul abia in Noiembrie a aparut frate esti dus cu capu rolling on the floor)

| Smecherasul2002 a răspuns:

Eu ti-as recomanda jocurile :
Spiral Knights: http://www.spiralknights.com/

FreeFall Tournament: http://www.freefalltournament.com/
Sper ca te-am ajutat. Funda?