| flymarius a întrebat:

Voi cei care pun intrebariile la categoria JocuriPc/Online asta e categoria unde se vorbeste de jocuri progame etc sa nu mai gresiti categoria

2 răspunsuri:
| OkAyAn a răspuns:

Eu chiar azi am pus o intrebare si prin asta vezi daca poti raspunde si tu!
Si cei care pun intrebari in alta categorie decat cea corespunzatoare de obicei se pun multe intrebari in cat adolescenti (si nu au nici o leg cu aceasta cat) deoarece pe aceasta cat se raspund la cele mai multe intrebari!
Oricum eu tot la cat potrivita le bun ca asa e cel mai bine!

| OkAyAn a răspuns:

AAAA si mai inainte am gasit o intrebare despre metin la categoria dragoste si sex!
Ce ti-am zis unde e mai multa activitate acolo se pun toate intrebarile!