| Reed_Justin_1994 a întrebat:

Voi credeti in"SlenderMan"din acel joc care te surprinde?

7 răspunsuri:
| AnduZisAlexandru a răspuns:

Dl.SlenderMan este o legenda din popor, ca Bigfoot sau Chupakabra.Jocul a fost creat dupa aceasta legenda, si a avut un succes foarte mare.Dar, e doar ceva fantastic, nu real.

| neca a răspuns:

Uite teoria mea ar putea sa fie o arma psihologica care se hraneste cu credinta noastra in el si daca nu incetam sa numai credem ia forma in lumea noastra... glumeam nu cred in slendar pfffff XD

| XCalinStelistuX a răspuns:

Nu.

| ancutz16 a răspuns:

Nu cred si nici nu imi place.

| FrameR a răspuns:

Toate miturile sunt bazate pe niste intamplari reale! Omul nu poate avea atata imaginatie in cat sa creeze un personaj fictiv totul se bazeaza pe niste intamplari reale! Exceptie: Ceicare sunt bolnavi mintal!

| Reed_Justin_1994 explică:

Nici eu nu cred, dar jocul pare foarte real!

| TiberiuTibilan a răspuns:

Da,l-am vazut de multe ori sub pat cand dadeam la buci