| Mikyjolie a întrebat:

Vrea cineva un cont farmerama level 70? Vreau sa-l dau cuiva care chiar stie sa joace acest joc. Eu nu mai am timp de el!

4 răspunsuri:
| IMISSYOUBABY a răspuns:

Eu vreau

| vάĝàвøήτ a răspuns:

Eu vreau; x

| RazvanGeorge a răspuns:

As vrea eu daca poti sa mi dai.Trimite-mi un mesaj cu datele contului MS!

| andrei_9573 a răspuns:

Eu fac la cooperativa fac toate eventurile am lvl 60 plantez culeg decat de 2 ori mi sa ntamplat sa apara buruieni daca vrei sa mi-l dai add andrei_roman565@yahoo.com sau mil trimiti la contul. andrei212. ( este pe farmerama)