| Acer98 a întrebat:

Vreau niste jocuri cu story happy sa fie orice tip Am un laptop cu 4 gb ram Intel pentium 2.2 si Intel Hd Graphics stiu ca nu e genial da recomandati niste jocuri pentru acest laptop pls Funda happy

Răspuns Câştigător
| Alexuţ02 a răspuns:

Salut încearcă Call of Juarez : Gunslingers, Batman (un joc din seria Arkham, probabil Arkham Asylum îl duce bine laptopul), XMen:Wolverine, Terorist Takedown, Assasin Creed 1, 2, The Witcher (Nu stiu daca il duce, probabil), Lord of the Rings : War in North. Si cam atât mi-a venit în cap când am văzut întrebare, sunt ok jocurile. Bafta si spor la joc happy

1 răspuns:
| SerShadow a răspuns:

As mai adauga la lista lui Alex si: Mafia 1