| thePAINkiller a întrebat:

Vreau niste jocuri online gen lost planet 2 sau un joc in care sa-mi fac propriul meu avatar (nu vreau sa aud de metin si cs 1.6 ) da u fundaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Răspuns Câştigător
| BayazidFulgerul a răspuns:

4sotry,WoW,Cabal online, Champions online, Crossfire, Runes of magichappy plzzz funaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

3 răspunsuri:
| BayazidFulgerul a răspuns:

Daca tiau placut sa ma accepti ca friend

| victor666 a răspuns:

Da ce ai cu cs 1.6?

| BayazidFulgerul a răspuns (pentru victor666):

E cel mai prost joc din lume! 4story and wow is best in the world