| AnomimuL a întrebat:

Vreau sa descarc mt2 ro merge sa descarc aia.Donwload_Metin2_ro dau sa deschid aia simi apare o EROARE: The system cannot find the path specified. Care ma ajuta si merge rezolvarea lui are Funda+Vot [Scz de categorie]

3 răspunsuri:
| kidda_7634 a răspuns:

Trebuie sa iei de pe internet Patch`ul.happy

| BooKzOr a răspuns:

Problema e ca folder-ul in care descarci contine diacritice in denumirea lor. Redenumeste acest folder in asa fel incat sa nu mai contina diacritice si vei rezolva problema

| razvan1234567898 a răspuns:

Mai downloadeaza odata tot... daca nu merge cauta un client mai vechi