| 3lnyn02 a întrebat:

Vreau sa fac un scut cu ajutorul switch bot, dar nu stiu care sunt cele 2 aparari corporal,imun la necunostinta (si cand il selectez, ce trebuie sa setez la valoare, pentru ninja lama vreau sa fac scutul. mersi!

3 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Bună! În primul rând orice hack switchbot nu găseşte două bonusuri: ''Imun la necunoştinţă'' şi ''Imun la încetinire''.
Te sfătuiesc să pui următoarele bonusuri pe scut: semi-om, vitalitate şi flexibilitate, apoi porneşti hack-ul. Când a terminat de găsit aceste trei bonusuri, verifică dacă cumva din cele două bonusuri rămase a apărut şi ''Imun la necunoştinţă''. Dacă nu conţine şi bonusul dorit, schimbă tu bonusul ca să caute din nou aceste trei bonusuri pentru că dacă apeşi iar o să îţi apară că există aceste trei bonusuri pe scut.

| adn666 a răspuns:

Bun deci pentru asta pune urmatoarele bonusuri : -Semi-om
-Imun la Necunostinta
-Inteligenta
-Sansa de a bloca atacul corporal
In general acestea sunt bonusurile ce trebuie puse pe un scut daca esti razboinic pui Putere in loc de Inteligenta, daca esti sura pui Dexteritate si daca esti saman pui Vitalitate dar celelalte 3 bonusuri raman la fel; cat despre valoare te sfatuiesc sa o pui pe cea mai mica deoarece un switchbot iti va selecta valoarea pusa sau una mai mare dar nciodata mai mica ex: ai pus Aparare vs Pumnal si pui la valoare 10% iar switchul iti va selecta ori 10 % ori mai mare ca 12%; 15% etc.
P.S.+ La viteza Botului scrie 01 sau 1 ca sa fii sigur de rezultat si in maxim 10-15 min ai toate bns cum ai cerut poate chiar mai bune laughing))

| adn666 a răspuns:

Bun deci pentru asta pune urmatoarele bonusuri : -Semi-om
-Imun la Necunostinta
-Inteligenta
-Sansa de a bloca atacul corporal
In general acestea sunt bonusurile ce trebuie puse pe un scut daca esti razboinic pui Putere in loc de Inteligenta, daca esti sura pui Dexteritate si daca esti saman pui Vitalitate dar celelalte 3 bonusuri raman la fel; cat despre valoare te sfatuiesc sa o pui pe cea mai mica deoarece un switchbot iti va selecta valoarea pusa sau una mai mare dar nciodata mai mica ex: ai pus Aparare vs Pumnal si pui la valoare 10% iar switchul iti va selecta ori 10 % ori mai mare ca 12%; 15% etc.
P.S.+ La viteza Botului scrie 01 sau 1 ca sa fii sigur de rezultat si in maxim 10-15 min ai toate bns cum ai cerut poate chiar mai bune laughing))