| Spoorky a întrebat:

Vreau sa fiu adim pe serveru asta 188.212.106.159:27015 de cs dar serveru nu-i al meu cum devin adim funda urgent

1 răspuns:
| KarmaPolice a răspuns:

Ca sa ai admin pe un sv trebuie ca woner-ul servarului sa-ti dea, nu poate altcineva. Intreaba pe sv cine este owner si sa-ti dea id-ul lui ca sa vb cuel. Daca este un sv mai bun, probabil are si un forum pe care se fac cereri de admin si in functie de anumite criterii te aleg sau nu admin